DEICHMANN mini mistrzostwa zakończenie

Z niewielkim opóźnienie w sobotnie popołudnie rozpoczęły się play –off w turnieju Deichamnn mini mistrzostwa pierwsi na placu boju stawili
się Czesi zagrali bardzo ambitnie a porażka chodź niezasłużona stała
się faktem bramkę honorową dla naszej drużyny zdobył niezawodny BUGI było to jego 10 trafienie w turnieju. Czesi w całym turnieju zaprezentowali się pozytywnie należy tez podkreślić że w szeregach
tej drużyny grał młodszy kolega „ŚWIETY junior „ (Kacper ŚWIĄTEK
z rocznika 2009). Po zmaganiach piłkarskich naszym milusińskim zostały wręczone pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Zaraz po wręczeniu pamiątek udaliśmy się na boisko gdzie do boju z Niemcami wybiegli Islandczycy osłabieni brakiem Karola KRASA oraz Kuby SZATKOWSKIEGO.W tym meczu na boisku widziałem drużynę, chłopcy byli bardzo zmotywowani, był pot, łzy i walka pierwszą bramkę dla Islandii zdobył kapitan Bartosz DŁUGOSZ strzałem z 20 metrów zaskoczył bramkarza, kolejna bramka to akcja zespołowa piłka jak po sznurku wędrowała od Patryka przez Bartka do demolki który odegrał do Frania wycofanie piłki przed pole karne nabiegł Miłek i podwyższył wynik na 2:0. Po chwili konstruujemy lustrzaną akcję ale Miłek minimalnie przenosi piłkę nad bramką. Gramy dalej w 1/8 trafiamy na Holandię (Warta Sieradz) „derby Ziemi Sieradzkiej” po wyrównanej walce przegrywamy 1:2 bramkę zdobywa Bartosz DŁUGOSZ. Trochę zawiedzeni udajemy się na wręczenie pamiątkowych dyplomów i medali.

Kończąc rozgrywki mamy mały niedosyt ale na pewno było to dla nas nowe doświadczenie, dzięki konfrontacji z drużynami takimi jak Widzew, Górnik Łęczyca, GKS Bełchatów, Andrespolia Wiśniowa Góra budujemy swoją wartość, i zdobywamy kolejne doświadczenia.

Poniżej prezentujemy składy obu drużyn :

CZECHY:

Bartosz Kluza, Damian Bugała, Szymon Drewnowski, Hubert Marczak, Wiktor Nowak, Paweł Piecyk, Mikołaj Sędzicki, Kacper Swiątek, Michał Szymański

ISLANDIA:

Patryk Szewczyk, Miłosz Andrzejczak, Krystian Borycki, Bartosz Długosz, Wiktor Kowalczyk, Karol Kras, Bartosz Rozwalak, Jakub Szatkowski, Franciszek Turowiecki

Powiązana galeria: